בוריס וולפמן מרחיב את תחומי היזמות העסקית בישראל ובעולם

בוריס וולפמן בחוף הים

פעילותו העסקית של היזם הישראלי והבין-לאומי המוביל, בוריס וולפמן, הייתה מאז ומתמיד ענפה. כאדם שאוהב לחלום בגדול הוא כל הזמן ממשיך ומחפש כיצד להרחיב ולהעמיק את תחומי היזמות שלו ואת קשריו העסקיים, בישראל, באירופה וביעדים נוספים. בימים אלו, בנוסף לעסקיו הוותיקים והמצליחים בתחומי הייבוא והייצוא של ירקות ופירות ובתחום הכלים החד פעמיים, מרחיבה חברתו של מר וולפמן, ROYAL INNOVATIVE, את פעילותה גם לתחום של מתן אשראי למימון עסקאות עבור יזמים בתחומים שונים.

יציבות לצד חדשנות

במהלך השנים הארוכות בהן עסק וולפמן בתחום היזמות והסחר הבין לאומי, הוא פיתח עסק יציב ופורה המתמחה בסחר של פירות וירקות. הוא אחד היזמים המובילים ביצירת שיתופי פעולה עם מגדלים מקומיים, בעיקר בטורקיה, אשר חלקם חתומים על הסכמי בלעדיות מול חברתו ומספקים רק לה את תוצרתם. מתוך רצון לתמוך במגדלים ובפרנסתם מצד אחד ולאפשר ייבוא מוצלח של הסחורה מצד שני, החליטה חברת ROYAL INNOVATIVE לקחת אחריות על כל תחומי האריזה, השיווק, היבוא והייצוא של תפוחי עץ, פירות הדר וירקות בטורקיה. לחברה גם שני בתי אריזה במדינה זו, האחד בעיר מרסין והשני בעיר ספרטה. את התוצרת הזו משווקת חברתו של וולפמן בשווקים שונים ברחבי ישראל, אירופה ורוסיה.

לצד זאת, מעורבת החברה בעסקה גדולה של קניית שמן קנולה המיוצר בטורקיה ושיווקו בישראל. שמן הקנולה מיובא מטורקיה ונמכר בישראל בסופרמרקטים שונים ברחבי הארץ. עסקה זו תורמת רבות לשתי המדינות ונראה כי כולם יוצאים ממנה מורווחים – יצרני השמן בטורקיה, הסיטונאים בישראל וכמובן קהל הצרכנים אשר מקבל שמן איכותי במחיר טוב.

שיתופי פעולה – החלטה אסטרטגית

בוריס וולפמן מאמין רבות בשיתופי פעולה, מתחילת דרכו בעולם העסקים הוא בחר לחתום על הסכמים לשיתופי עולה הוגנים בהם כל הצדדים יוצאים מורווחים. לאורך השנים הוא יצר שיתופי פעולה מוצלחים ומגוונים בתחומי סחר רבים. מלבד שיתופי הפעולה בתחום הסחר של פירות וירקות, מעורבת חברתו גם בעסקאות בתחום הברזל, הזהב והיהלומים, כלים חד פעמיים, דלקים מסוגים שונים, מים מינרליים וחומרי גלם נוספים.

קשריו הענפים בטורקיה בענף הפירות והירקות, למשל, אפשרו לו ליצור עוד שיתופי פעולה וכיום הוא נמצא בקשרים עסקיים מעמיקים עם ספקי ברזל גדולים מאוד במדינה. כהחלטה עסקית ואסטרטגית שיתופי הפעולה נעשים רק עם אנשי מקצוע בעלי הכשרה הנחשבים מומחים בתחומם, בוריס מגייס מומחים מובילים המסייעים לו לקבל החלטות שקולות ואחראיות, לאתר הזדמנויות עסקיות משתלמות ועוד.

מלבד הרווח הכלכלי הטמון בהם, שיתופי פעולה אלו תורמים רבות לקידום תדמיתה של מדינת ישראל. בזכות שיתופי הפעולה הללו מצטיירת המדינה בעיני רבים בעולם כמדינת סחר מצליחה. לא מעט יזמים ישראלים פונים לבוריס כדי לקבל ממנו ייעוץ וסיוע על מנת לחדור לשווקים בינלאומיים חדשים.

השמיים הם הגבול

בוריס וולפמן הוא יזם מצליח ומוערך הרבה משום שהוא מגלם בתוכו שתי תכונות הכרחיות כל כך – התמדה ויצירתיות. הוא מאמין בעבודה קשה, בהתמדה ובנחישות ויחד עם זאת אינו מפסיק להסתקרן לגבי שווקים ותחומים חדשים, לחקור אותם וליצור שיתופי פעולה ענפים וחדשניים. לכל אורך הדרך בוריס מקפיד על הרחבת הפעילות העסקית בתחומים בהם חברתו עוסקת, ובמקביל הוא מפתח שווקים חדשים ונכנס לפעילות עסקית בתחומים חדשים הקרובים ללבו, ולתחומים בהם יש פוטנציאל רווח גבוה ואטרקטיבי.

הבנתו המעמיקה בעולם הסחר והיזמות מאפשרים לו כיום לתמוך ביזמים אחרים ובחברות סחר שונות בביצוע העסקאות שלהם ברחבי העולם. התמיכה נעשית הן על ידי מתן אשראי למימון לעסקאות בסדרי גודל שונים, אשר בחלקן מעורבת חברת ROYAL INNOVATIVE באופן פעיל ומלא, והן על ידי מתן ייעוץ וליווי ליזמים שחולמים להכיר שווקים חדשים ולהתרחב אליהם.

כאמור, שאיפתו האישית והמקצועית של מר וולפמן, היא להמשיך ללא הרף בתנועה זו של התרחבות עסקית ויצירתית. לכן, כל יזם או איש עסקים אשר יש לו רעיון לשיתוף פעולה בתחום כלשהו, יכול לפנות לנציגי החברה והם ישמחו לבדוק את היתכנות הדבר. נציגי החברה פרושים ברחבי העולם, חלקם נציגים מקומיים אשר דוברים את השפה ומעורים במנהגי המקום, בתרבות ובחוקים. בשל כך הם מסוגלים לייצג את היזמים המקומיים בצורה הטובה ביותר.