מקסימום הצעות לימי גיבוש לעובדים עם הפקות מדהימות ואיכותיות

מקום העבודה הוא לא רק מסגרת תעסוקתית שמעניקה לעובדיה שכר. אנשים רבים מבלים שעות רבות במקום העבודה, צוברים וותק של שנים על גבי שנים ולפיכך טבעי שיירקמו במקום העבודה קשרים בין העובדים.

למה חשוב לגבש את העובדים?

הקשר בין העובדים מהווה חלק בלתי נפרד מהמבנה הארגוני של עסקים, בין אם מדובר על חברה גדולה או על עסק קטן. כל מקום עבודה טומן בחובו קשרים בינאישיים שהם בעלי השפעה משמעותית על העובדים ברמת המיקרו ועל החברה כולה ברמת המאקרו. גיבוש העובדים יכול להיות ברמת הצוות שבו מספר מצומצם של אנשים, מחלקה שבה יש כמה עשרות אנשים או אפילו החברה כולה.

מה התרומה של גיבוש הצוות למקום העבודה?

קשרים טובים וחזקים בין העובדים במקומות עבודה וארגונים הם דבר משמעותי משום שהם ממלאים את העובדים בתחושה חיובית בעת ההגעה למקום העבודה ותחושת השייכות שנוצרת בעקבות קשרים אלו מונעת שחיקה, מייצרת תפוקה רבה יותר ומקדמת אווירה טובה במקום העבודה. כל אלו הוכחו במחקרים כחיוניים לכל בית עסק או ארגון.

מי אחראי לגיבוש העובדים במקום העבודה?

המעסיק! שבהיעדר קשרים חברתיים טובים בין העובדים ומתוך ההבנה שהחשיבות של קשרים כאלו היא רבה ומשמעותית לעסק עצמו, מנהלי משאבי אנוש ובעלי עסקים עושים מאמצים לייצרם בין היתר על ידי חשיבה על הצעות לימי גיבוש לעובדים. ימי גיבוש לעובדים הם בעלי תרומה משמעותית בכמה היבטים:

  • תורמים לרווחת העובד
  • מגבירים את התפוקה של העובדים
  • מייצרים קשר בין המחלקות השונות בארגון
  • ממלאים את העובד בתחושת שייכות לארגון
  • מייצרים קשר וזיקה בין העובד למנהלים

חרף ההבנה של חשיבות הממד החברתי בעבודה, חשוב לזכור שמקומות עבודה מחויבים להספק וצריכים להתמקד בהיבט המקצועי ולכן נשאלת השאלה כיצד ניתן לגבש צוות עובדים בלי לפגוע בשגרת העבודה. התשובה היא ימי גיבוש ייעודיים שמטרתם הפוגה מהשגרה, הנאה וכמובן גיבוש העובדים. ישנו מגוון רחב של רעיונות ליום גיבוש לעובדים והבחירה צריכה להיעשות לפי גיל, מקצוע וכמובן הצרכים שעולים מתוך מצבת העובדים.

עד כמה פעילות גיבוש של יום אחד יכולה להיות משמעותית?

המפקפקים עלולים להעלות ספק נוכח התרומה האפשרית של יום אחד של גיבוש. בפועל, אנחנו רואים פעם אחר פעם כיצד פעילות חווייתית ואיכותית מייצרת תרומה לטווח הארוך. עובדים שפוגשים זה את זה במהלך משחק תחרותי, מנהל שיורד לגובה העיניים של עובדיו ונרתם איתם למשימה קבוצתית מאתגרת- כל אלו אינם מובנים מאליהם ומייצרים קשר חדש וייחודי בתוך מקום העבודה.

איך נבחר מבין שלל רעיונות ליום גיבוש עובדים?

העולם שלנו מאופיין בריבוי אפשרויות ומצד שני באופנות מתחלפות. בתוך כל אלו קשה לקלוע ולמצוא את הפעילות הנכונה שתענה על הצרכים של בעל העסק שמעוניין לגבש את צוות העובדים ומצד שני תהיה מהנה ומספקת עבור העובדים ותייצר בהם רוח השתתפות ורצון לקחת חלק בפעילויות.

רעיונות לימי כיף לעובדים יכולים להיות מגוונים ולהשתייך למגוון עולמות תוכן. המשותף לכולם הוא בהבנה שכיום לא מספיק להוציא את העובדים למסעדה או לקיים ערב צוות בבית של המנהל. כדי באמת לייצר ערך מוסף חשוב להשקיע בפעילות מאתגרת ואיכותית שתביא תוצאות ברגע האמת.

חברת CHALLENGE מתמחה ביצירת תוכן חוויתי ומאתגר לארגונים ומקומות עבודה לא רק בארץ אלא גם בחו"ל. החברה פועלת בתחום מעל 14 שנה ומפיקה אירועים רבי משתתפים בסדרי גודל גדולים מדי שנה. חברתנו מתמחה בהפקת וביצוע פעילות גיבוש לצוות גדול או קטן ועם מגוון הפעילויות שלנו אנחנו מתאימים את הפעילות בדיוק לפי צרכי הלקוח.

מה מעבר להפקת רעיונות לגיבוש צוות עובדים?

אנחנו לא רק מציעים למעסיקים הצעות לימי גיבוש לעובדים אלא גם רואים את התמונה הרחבה יותר וחושבים על מושגים כמו תרומה לקהילה. כך, חברת CHALLENGE  ששייכת לארגון התרומה הבינלאומי B1G1 מעניקה תרומה משמעותית בשמו של כל משתתף ומכירה טוב לעולם מתוך הבנה שהטוב בעולם לא מסתכם בחלקת האלוהים הקטנה שלנו.